• O škole

• Jsme vesnická škola se všemi devíti ročníky a družinou. Chceme být školou pro děti a jejich rodiče. Proto se snažíme do našeho dění vtáhnout právě i maminky a tatínky. Chceme, aby se u nás děti něco naučily, aby něco zažily a aby je to i bavilo.

Po vyučování u nás mohou děti navštěvovat mnoho kroužků. Každoročně pořádáme před Vánocemi i Velikonocemi sváteční dílny, kde žáci tvoří tradiční výrobky, které si potom mohou koupit nejen jejich rodiče, ale i ostatní obyvatelé Sokolnic.

Neustále modernizujeme a naštěstí na to nejsme sami. Naši první interaktivní tabuli jsme pořídili díky TJ Sokol Sokolnice. Dnes už jich máme celkem 8 - z části zaplacených, stejně jako nová počítačová učebna, z evropské dotace. Sportujeme na novém obecním hřišti.

• Školní dokumenty